Centrale telefoniczne Nowy Sącz

Prowadzenie własnej działalności to niełatwe zadanie. Do jej sprawnego funkcjonowania niezbędna jest odpowiednia i dobra sieć firmowa, która umożliwia komunikację wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Nasza firma oferuje centrale telefoniczne znanych i cenionych marek jak Slican, Panasonic oraz Platan.

Czym jest centrala telefoniczna?

Centrala telefoniczna jest urządzeniem stanowiącym główny punkt sieci telefonicznej - najczęściej firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji. Centrala telefoniczna pozwala na zarządzanie zarówno połączeniami wewnętrznymi (telekomunikacja pomiędzy pracownikami), jak i połączeniami zewnętrznymi - zarówno przychodzącymi, jak i wychodzącymi.

Istnieją dwa rodzaje centrali: centrale analogowe oraz VoIP. W dzisiejszych czasach zamiast klasycznych centrali telefonicznych stosowane są centrale IP, które potrzebują szerokopasmowego łącza internetowego. Wszystkie połączenia prowadzone są przez VoIP (Voice over Internet Protocol). Oznacza to, że połączenia mogą być realizowane jedynie przy dostępie do internetu.

Zalety centrali telefonicznych

Największą zaletą centrali VoIP jest jakość połączeń. Dzięki temu, że połączenie nawiązywane jest za pomocą łącza internetowego, jego jakość może być nawet dwa razy lepsza niż w standardowych połączeniach. Telekomunikacja VoIP ma także wiele dodatkowych opcji, z których można skorzystać, Dla przykładu automatyczny podział połączeń, menu głosowe, wideorozmowy czy sekretarka. Zastosowanie central VoIP jest także korzystne finansowo. Oczywiście jej zakup to duża inwestycja, ale patrząc długoterminowo jest to opłacalne. Rachunki miesięczne są niskie, ponieważ płaci się jedynie za wykonane połączenie.

Co oferujemy?

W zależności od Twoich preferencji, jesteśmy w stanie zaproponować przeróżne rozwiązania. Potrzebujesz urządzenia z szerokim zakresem usług, takimi jak call center, komunikator, czat, wysyłanie SMS-ów, Text2Speech (automatyczne generowanie zapowiedzi), nagrywanie rozmów czy wideokonferencje? Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie, optymalne dla Twoich wymagań. 

Dla kogo centrale telefoniczne - Kraków, Nowy Sącz, Krynica-Zdrój (region małopolski) ?

Nasze centrale telefoniczne to idealna propozycja dla różnego rodzaju przedsiębiorstw czy instytucji. Oferujemy produkty o dużej mobilności i elastyczności, z zachowaniem dużego poziomu zaawansowania.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych produktów.

Skontaktuj się z nami